قوانین و مقررات
قوانین و مقررات عمومی

وب سایت باسا ، سامانه رزرواسیون آنلاین تور و پرواز، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین جمهوری اسلامی ایران طراحی شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

 تمامی خدمات و محتواهای موجود در سایت باسا از جمله عکس ها، لوگو و نقشه ها و طرح ها و هر محتوای موجود در سایت، تنها مختص به باسا بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده از این محتواها بدون اخذ اجازه از مدیریت سایت

باسا، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت. استفاده و یا کپی از محتواهای این سایت تنها با ذکر نام و نشان و لوگوی باسا و با کسب اجازه از مدیریت قابل اجرا می باشد.

 

 تمامی اطلاعات موجود در سایت باسا، مطعلق به این مجموعه بوده و در صورتی که بخواهید از اطلاعات آن از جمله اطلاعات مربوط به پرواز ها و تورها و غیره با استفاده از ربات ها و کراولر و ... برای انتشار در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها و سایت ها باید حتما با هماهنگی قبلی و کسب اجازه در مدیریت سایت باسا انجام شود.


در هنگام عضویت در سایت، اطلاعات کسب شده از سمت مشتری به صورت محرمانه نزد باسا خواهد ماند و هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری به آن دسترسی نخواهد داشت.


رمز عبور و پسورد ورود به پنل کاربری فقط و فقط در دسترس خود فرد قرار می گیرد و حفاظت از این اطلاعات به عهده خود شخص خواهد بود و باسا در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت.

وب سایت باسا اطلاعات شخصی کاربران را به هیچ وجه با هیچ مجموعه دیگری بجز مراجع ذی صلاح در صورت وجود دلیل قانونی به اشتراک نخواهد گذاشت.

 باسا تنها به فروش اینترنتی بلیط هواپیما وهتل می پردازد و در قبال کنسلی و یا تاخیر آن ها هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 کاربران در هنگام عضویت در سایت موظف می باشند تمامی اطلاعات خواسته شده برای عضویت و ثبت خریدهای خود به درستی وارد کنند تا ایرادی در این بین برای آن ها بوجود نیاید زیرا باسا مسئولیتی از این بابت نخواهد پذیرفت.